Giysi, çadır, bagaj çantası, kozmetik çantası, seyahat çantası, ayakkabı, tişört vb. kumaşların astarlanmasında kullanılan polyester baskılı oxford kumaş.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 210D*210D FDY, 15*16 |
| ağırlık | 64g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| Baskı | Kaplama baskısı |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |