Tafta diagonalna z przędzy tygrysiej 210T, 100% poliester, możliwość dostosowania gramatury i kolorów. Certyfikat OEKO-TEX®. Ceny hurtowe i szybka dostawa!
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 63D*68D |
| oferta | 8cm |
| waga | 60g/m2 |
| budynek | Tkanina bawełniana w kratę, gruby splot |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 8 rolek/worek |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |