210T kaplan ipliği diyagonal tafta, %100 polyester, özelleştirilebilir ağırlıklar ve renkler. OEKO-TEX® sertifikalı. Toptan fiyatlar ve hızlı teslimat!
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 63D*68D |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 60g/m2 |
| bina | Pamuklu ekose kumaş, kaba dokuma |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo, 8 rulo/torba |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |