Wysokiej jakości tkana wyściółka z przędzy tygrysiej, wykonana z bawełny 100SF. Lekkie i trwałe, łatwe do przyklejenia, aby stworzyć stylowe kołnierze, mankiety i paski.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% bawełna |
| Dane techniczne | 20.*20., 60.*60 |
| waga | 205 g/㎡ |
| oferta | 8cm |
| Wyczucie dłoni | Miękkie (2060SF) |
| Klej w proszku | HDPE |
| kolor | Biały, czarny, szary itp. |
| temperatura | 160-175 ℃ |
| ciśnienie | 3,0-3,5 kg/metr sześcienny |
| Opakowanie | 50 jardów/rolka, 4 rolki/worek |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |