100SF pamuktan yapılmış, yüksek kaliteli kaplan ipliğinden eriyebilir dokuma iç astar. Hafif ve dayanıklı, kolayca yapıştırılarak şık yakalar, manşetler ve kemerler oluşturulabilir.
Özellikler
| Madde | %100 pamuk |
| Özellikler | 20'ler*20'ler, 60*60 |
| ağırlık | 205g/㎡ |
| bir teklif | 8 cm |
| El hissi | Yumuşak(2060SF) |
| Tutkal tozu | HDPE |
| renk | Beyaz, siyah, gri vb. |
| sıcaklık | 160-175°C |
| basınç | 3,0-3,5 kg/metreküp |
| Ambalajlama | 50 yarda/rulo, 4 rulo/torba |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |