Yüksek kaliteli dış mekan ekipmanları için ideal, dayanıklı, suya dayanıklı Gridstop Naylon ve 200D Elnamoury Poliüretan ile kaplanmış PE Oxford kumaşı keşfedin.
Özellikler
| Madde | Naylon 6 + PE |
| Özellikler | 200D*200D FDY |
| ağırlık | 124g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | PU kaplamalı |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |