Elnamoury gömlek astarı kumaşı %100 pamuktan üretilmiştir ve çeşitli tercihlere uyacak şekilde yumuşak, orta ve sert dokulara sahiptir.
Özellikler
| Madde | %100 pamuk |
| Özellikler | 19,5s*19,5s, 64*50 |
| ağırlık | 185g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| El hissi | Sert (2060HF) |
| Tutkal tozu | HDPE |
| renk | Beyaz, siyah, gri vb. |
| sıcaklık | 160-175°C |
| basınç | 3,0-3,5 kg/metreküp |
| Ambalajlama | 100 metre/rulo, 2 rulo/torba çanta |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |