%100 polyesterden yapılmış, paralel kenarlı dokuma grogren şerit, bu şeride gerçek bir retro hissi verir; el sanatları, dikiş veya paketleme projeleri için idealdir
Özellikler
| Malzeme | %100 polyester |
| teknikleri | Düz, sırt dikişli kenar |
| Genişlik | 16 mm |
| ağırlık | 4,3 g/m |
| Ambalajlama | 100 mm/rulo, 100 mm/rulo, 100 mm/rulo |
| renk | 10 renkli veya müşterinin isteğine göre renk kartı |
| Renk haslığı | >4 derece |
| Özellikler | Kaliteli, yüksek haslık, parlak renkler |
| Minimum sipariş | 20.000yd |
| Sertifika | Oeko-Tex 100, ISO9001 |
| başvuru | Dikiş, kapitone, saç fiyonkları, hediye paketleri, parti dekorasyonu, DIY, düğün süslemeleri vb. |