100% polyesterdan tayyorlangan, parallel qirralari bilan toʻqilgan grogrenli lenta bu lentaga haqiqiy retro tuygʻu beradi, hunarmandchilik, tikuvchilik yoki qadoqlash loyihalari uchun juda mos keladi.
Texnik xususiyatlari
| Material | 100% polyester |
| texnikalar | Oddiy, egar bilan tikilgan chekka |
| Kenglik | 16 mm |
| Og'irligi | 4,3 g/m |
| Qadoqlash | 100 mm / rulon, 100 mm / rulo, 100 mm / rulo |
| Rang | 10 ta rangga ega rangli karta yoki mijozning talabiga binoan |
| Rangning mustahkamligi | >4 daraja |
| Xususiyatlari | Yaxshi sifat, yuqori tezlik, yorqin ranglar |
| Minimal buyurtma | 20 000yds |
| Sertifikat | Oeko-Tex 100, ISO9001 |
| Ilova | Tikuv, ko'rpa-to'qish, soch kamonlari, sovg'alarni o'rash, ziyofatlarni bezash, DIY, to'y bezaklari va boshqalar. |