Żakard Oxford z powłoką PE to doskonały wybór na bagaż, walizki, torebki, torby na zakupy, odzież i obuwie.
Dane techniczne
| Artykuł | 50% poliester + 50% bawełna |
| Dane techniczne | Poliester 150D DTY * bawełna 10S |
| waga | 300g±20g/m2 |
| oferta | 8cm |
| technologia | PE |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |