PE kaplamalı Jacquard Oxford bagaj, valiz, el çantası, alışveriş çantası, kıyafet ve ayakkabı için mükemmel bir seçimdir.
Özellikler
| Madde | %50 polyester + %50 pamuk |
| Özellikler | 150D DTY polyester * 10S pamuk |
| ağırlık | 300g±20g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | Beden Eğitimi |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |