Tkanina Oxford powlekana PCV stosowana jest głównie do produkcji namiotów, toreb, materiałów obuwniczych, sprzętu rehabilitacyjnego, artykułów sportowych na świeżym powietrzu i wózków dziecięcych. Tkanina Oxford powlekana PCV jest pokryta specjalnym procesem, łatwa do zginania, dobra miękkość, wysoka wytrzymałość na rozciąganie, wodoodporność, pleśń, zimno, korozja, starzenie, promieniowanie ultrafioletowe, łatwe do czyszczenia, odporność na wysoką temperaturę i inne właściwości.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 1680D/2FDY, 45T |
| waga | 280g/m2 |
| oferta | 8cm |
| technologia | Powłoka ULY |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |