PVC kaplı Oxford kumaş ağırlıklı olarak çadır, çanta, ayakkabı malzemeleri, rehabilitasyon ekipmanları, dış mekan spor malzemeleri ve bebek arabalarında kullanılmaktadır. PVC kaplı Oxford kumaş, bükülmesi kolay, iyi yumuşaklık, yüksek gerilme mukavemeti, su geçirmez, küf, soğuk, korozyon, yaşlanma, ultraviyole radyasyon, temizlenmesi kolay, yüksek sıcaklık dayanımı ve diğer özelliklerle özel bir işlemle kaplanmıştır.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 1680D/2FDY, 45T |
| ağırlık | 280g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | ULY kaplamalı |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |