Przędza tygrysia 1680D z poliestru wzmocnionego PVC jest idealna na plecaki, torby, bagaż, namioty, zasłony, odzież, pokrowce na meble, dekoracje domowe i nie tylko.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 1680D/2*1680D/2FDY, 45T |
| waga | 189g/m2 |
| oferta | 8cm |
| ryba | 0,45 mm ± 0,02 mm |
| technologia | Materiały PCV |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |