Tiger Yarn 1680D PVC destekli polyester, sırt çantaları, çantalar, bagajlar, çadırlar, perdeler, giysiler, mobilya kılıfları, ev dekorasyonu ve daha fazlası için mükemmeldir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 1680D/2*1680D/2FDY, 45T |
| ağırlık | 189g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| balık | 0,45 mm±0,02 mm |
| teknoloji | PVC malzemeler |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |