Tiger Yarn 1680D PVX tayanchli polyester xaltalar, sumkalar, bagajlar, chodirlar, pardalar, kiyim-kechak, mebel qoplamalari, uy dekoratsiyasi va boshqalar uchun juda mos keladi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% polyester |
| Texnik xususiyatlari | 1680D/2*1680D/2FDY, 45T |
| Og'irligi | 189 g/m2 |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Baliq | 0,45mm±0,02mm |
| Texnologiya | PVX materiallari |
| Rang | Rangli karta mavjud |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| MOQ | MOQ: 5000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |