Tkanina oxford w kratę powlekana przędzą PA to wszechstronna tkanina o wysokiej wydajności, szeroko stosowana w bagażu, sprzęcie turystycznym i innych zastosowaniach.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 210D*210D FDY, 1*1, 17*23 |
| waga | 90g/m2 |
| oferta | 8cm |
| technologia | Powłoka poliamidowa (PA). |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |