PA iplik kaplı ekose oxford kumaş, bagaj, dış mekan malzemeleri ve diğer uygulamalarda yaygın olarak kullanılan çok yönlü, yüksek performanslı bir kumaştır.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 210D*210D FDY, 1*1, 17*23 |
| ağırlık | 90g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | Poliamid (PA) kaplama |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |