Hurtownia przędzy tygrysiej 68D*100D satyna poliestrowa, idealna na odzież damską i piżamy. Charakteryzuje się połyskiem, łatwością noszenia i jedwabistym komfortem.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 68D*100D |
| waga | 64 g/m² |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |