Toptan kaplan ipliği 68D*100D polyester saten kumaş, kadın giyim ve pijamalar için mükemmeldir. Parlaklık, giyim kolaylığı ve ipeksi rahatlık sunar.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 68D*100D |
| ağırlık | 64gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan konuları |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |