Luksusowa błyszcząca satynowa tkanina w kolorze królewskiego błękitu, 100% poliester, rozmiar 75D*300D. Idealny do odzieży, dekoracji i projektowania wydarzeń. Skontaktuj się z wątkiem Al-Namori już dziś!
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*300D |
| waga | 135 g/m² |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |