Lüks koyu mavi parlak saten kumaş, %100 polyester, 75D*300D boyutunda. Giyim, dekorasyon ve etkinlik tasarımı için mükemmeldir. Al-Namori Konularıyla bugün iletişime geçin!
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 75D*300D |
| ağırlık | 135gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |