Hurtownia tkaniny Jucosu (dwukierunkowo tkany spandex) - 96% poliester / 4% spandex, gramatura 190gsm, szerokość 150cm. Idealna do spodni, mundurów i mody afrykańskiej. Dostępne są kolory niestandardowe i OEM.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester 100% elastan |
| Dane techniczne | (150D+40D) x (150D+40D) |
| waga | 170gsm |
| oferta | 8cm |
| splot | diagonal |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |