Toptan Jucosu (iki yönlü dokuma spandeks) kumaş - %96 polyester / %4 spandeks, ağırlık 190gsm, genişlik 150cm. Pantolonlar, üniformalar ve Afrika modası için mükemmeldir. Özelleştirilmiş ve OEM renkler mevcuttur.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester %100 spandeks |
| Özellikler | (150D+40D) x (150D+40D) |
| ağırlık | 170gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| örgü | dimi |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |