Wodoodporna tkanina poliestrowa powlekana ULY, przeznaczona do druku atramentowego, wykonana z tkaniny DTY 600D×300D, gramatura 257gsm, grubość 0,32mm, szerokość 152cm. Specjalnie zaprojektowany do druku natryskowego i fotograficznego, ma wysoką przyczepność atramentu. Dostępne luzem bezpośrednio z fabryki.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Liczba przędzy | 600D x 300D DTY |
| waga | 257 g/m² |
| Rodzaj farby | Powłoka ULY (wodoodporna powłoka) |
| ryba | Grubość 0,32 mm |
| oferta | cm 152 |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |