Mürekkep püskürtmeli baskıya uygun, DTY 600D×300D kumaştan yapılmış, ULY kaplamalı su geçirmez polyester kumaş, ağırlık 257gsm, kalınlık 0,32 mm, genişlik 152 cm. Sprey ve fotoğraf baskıları için özel olarak tasarlanmış olup, yüksek mürekkep yapışmasına sahiptir. Doğrudan fabrikadan toplu olarak temin edilebilir.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| İplik numarası | 600D x 300D DTY |
| ağırlık | 257 g/m² |
| Boya türü | ULY kaplama (su geçirmez kaplama) |
| balık | Kalınlık 0,32 mm |
| bir teklif | cm 152 |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |