Hurtownia tkaniny satynowej 100% poliestrowej (75x150,150cm) - błyszcząca, miękka i trwała, odpowiednia na sukienki, bieliznę i podszewki. Dostępne są niestandardowe kolory i dostawy OEM.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*150D 63*26 |
| waga | 93 g/m² (140 g/m²) |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |