Toptan %100 Polyester Saten Kumaş (75x150, 150cm) - Parlak, yumuşak ve dayanıklı, elbiseler, iç çamaşırları ve astarlar için uygundur. Özel renkler ve OEM kaynağı mevcuttur.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 75D*150D 63*26 |
| ağırlık | 93gsm (140gsm) |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan konuları |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |