Factory Direct Dostawca OEM 100% poliestrowej tkaniny satynowej skręcanej 75D × 150D - produkowane masowo na zamówienie z elastycznym MOQ i globalną obsługą eksportu.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*150D |
| waga | 120gsm |
| oferta | 57"/58" |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |