% 100 Polyester Büküm Saten Kumaş 75D × 150D Fabrika Doğrudan OEM Tedarikçisi - Esnek Minimum Sipariş Adedi ve Küresel İhracat Desteği ile Toplu Özel Üretim.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 75D*150D |
| ağırlık | 120gsm |
| bir teklif | 57"/58" |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |