Factory Direct OEM Elnamoury oferuje rozciągliwą satynową tkaninę składającą się z 95% poliestru i 5% spandexu dla zamówień masowych - produkcja na zamówienie i globalne wsparcie eksportu.
Dane techniczne
| Kompozycja | 95% poliester / 5% elastan |
| Zaprzecz | 100D*(100D+40D), 200*98 |
| waga | 170gsm |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |