Fabrika Doğrudan OEM Elnamoury, toplu siparişler için %95 polyester, %5 spandeks streç saten kumaş sunar - özel üretim ve küresel ihracat desteği.
Özellikler
| Kompozisyon | %95 polyester / %5 spandeks |
| Denye | 100D*(100D+40D), 200*98 |
| ağırlık | 170gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |