Hurtownia rozciągliwej satyny poliestrowej, znanej jako satyna rozciągliwa na Wybrzeżu Kości Słoniowej i satyna mickey w Togo. Błyszczące, elastyczne i trwałe, odpowiednie na sukienki i modne stroje.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester 100% elastan |
| Zaprzecz | 100D * (100D + 40D) |
| waga | 150gsm |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Korontex |
| Opakowanie | 25m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |