Fildişi Sahili'nde streç saten ve Togo'da mickey saten olarak bilinen toptan streç polyester saten kumaş. Parlak, esnek ve dayanıklı, elbiseler ve moda kıyafetler için uygundur.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester %100 spandeks |
| Denye | 100D * (100D + 40D) |
| ağırlık | 150gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Crowntex |
| Ambalajlama | 25 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |