Odkryj trwałą, elastyczną, wodoodporną tkaninę Elnamoury Oxford wykonaną w 100% z poliestru - idealną na kurtki, płaszcze i sprzęt outdoorowy.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 42*18, 150D*2*150D*2 |
| waga | 200g/m2 |
| oferta | 8cm |
| technologia | Pokryty TPU |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 1200 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |