Ceketler, paltolar ve outdoor kıyafetleri için mükemmel olan %100 polyesterden yapılmış dayanıklı, esnek, su geçirmez Elnamoury Oxford kumaşı keşfedin.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 42*18, 150D*2*150D*2 |
| ağırlık | 200g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | TPU kaplı |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Minimum Sipariş Adedi: 1200 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |