Wewnętrzna wyściółka z przędzy tygrysiej i poliestru z topliwym klejem PA+PES, podkład o średniej gramaturze 45 g/m² do czapek i kapeluszy przeciwsłonecznych, kolor czarny.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| oferta | 122 cm, 150 cm. |
| waga | 17g, 21g, 30g, 46g, 52g i 55g. |
| Liczba przędzy | 15D*15D, 20D*20D, 30D*30D, 50D*50D, 50D*75D, 75D*75D. |
| Klej w proszku | PA (dostępne również PES i PA + PES) |
| kolor | Kolor czarny, biały lub inny |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 100 m/rolka, według potrzeb klienta |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |