PA+PES eriyebilir yapışkanlı Tiger iplik polyester dokuma iç astar, şapkalar ve güneş şapkaları için 45gsm orta ağırlıkta arkalık, siyah.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| bir teklif | 122cm, 150cm. |
| ağırlık | 17g, 21g, 30g, 46g, 52g ve 55g. |
| İplik numarası | 15D*15D, 20D*20D, 30D*30D, 50D*50D, 50D*75D, 75D*75D. |
| Tutkal tozu | PA (PES ve PA + PES de mevcuttur) |
| renk | Siyah, beyaz veya diğer renkler |
| Ambalajlama | Müşterinin ihtiyacına göre 50 m/rulo, 100 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |