%90 polyester ve %10 spandeksten yapılmış streç charmeuse saten kumaş, toplu olarak mevcuttur. Yumuşak, parlak ve elastik; elbiseler, iç çamaşırları ve moda kıyafetler için uygundur. OEM renkleri mevcuttur, toplu olarak tedarik edilir.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester %100 spandeks |
| ağırlık | 108gsm |
| bir teklif | 112" |
| esneklik | Konfor ve şekillendirme için orta düzeyde iki yönlü esneme |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |