Elnamoury kiyim-kechak va dekor uchun yumshoq va yorqin 100% polyester atlas matolarni taqdim etadi. Zavodning to'g'ridan-to'g'ri ulgurji, maxsus ranglar, doimiy ta'minot.
Texnik xususiyatlari
| Tarkibi | 100% polyester |
| Inkorchi | 75D*300D |
| Og'irligi | 240gsm |
| Ko'rsatish | 57/58" |
| Rang | Rangli karta mavjud |
| Brend | Yo'lbars iplari, ikkita qush, toj, qirollik gullari |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| MOQ | 5000m/rang |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |