Lekka i oddychająca tkanina siateczkowa, wykonana w 100% z poliestru, idealna do nadruku sublimacyjnego. Idealny do t-shirtów, spodenek, mundurów i nie tylko!
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Dane techniczne | 100D/12V DTI |
| waga | 135 g/m² |
| oferta | 8cm |
| Technicy | Druk sublimacyjny |
| Marka | Przędza tygrysia, przędza tygrysia lub niestandardowe logo |
| Opakowanie | 22 kg/rolka lub 25 kg/rolka |
| MOQ | 500 kg/kolor |