Süblimasyon baskı için ideal, %100 polyesterden yapılmış hafif ve nefes alabilen örgü kumaş. Tişörtler, şortlar, üniformalar ve daha fazlası için mükemmel!
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Özellikler | 100D/12V DTI |
| ağırlık | 135gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| Teknisyenler | Süblimasyon baskı |
| Marka | Kaplan ipliği, kaplan ipliği veya özel logo |
| Ambalajlama | 22 kg/rulo veya 25 kg/rulo |
| Adedi | 500 kg/renk |