100% poliesterdan tayyorlangan engil va nafas oladigan to'r mato, sublimatsiya bosib chiqarish uchun ideal. Futbolkalar, shortilar, formalar va boshqalar uchun juda mos!
Texnik xususiyatlari
| Tarkibi | 100% polyester |
| Texnik xususiyatlari | 100D/12V DTI |
| Og'irligi | 135gsm |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Texniklar | Sublimatsiya bosib chiqarish |
| Brend | Tiger ip, yo'lbars ip yoki maxsus logotip |
| Qadoqlash | 22kg / rulon yoki 25kg / rulo |
| MOQ | 500 kg / rang |