Легка та дихаюча сітчаста тканина зі 100% поліестеру ідеально підходить для сублімаційного друку. Ідеально підходить для футболок, шортів, уніформи тощо!
Технічні характеристики
| Композиція | 100% поліестер |
| Технічні характеристики | 100D/12V DTI |
| вага | 135 г/кв.м |
| пропозиція | 8 см |
| Техніки | Сублімаційний друк |
| Бренд | Тигрова пряжа, тигрова пряжа або логотип на замовлення |
| Упаковка | 22 кг/рулон або 25 кг/рулон |
| MOQ | 500 кг/колір |