Eksporter dużych ilości tkaniny żakardowej z nylonu i spandexu do szycia bielizny. Firma Al-Namuri Threads Company oferuje niestandardowe rozmiary, kolory i opakowania. Zapytaj o wycenę FOB/CIF online już dziś!
Dane techniczne
| oferta | 36mm |
| waga | 24,3 g/m |
| Tworzywo | Spandex + nylon |
| techniki | Tkany, żakard |
| Minimalne zamówienie | 20 000 jardów |
| Cechy | Wysoka jakość elastyczności; Wysoka gęstość |
| Certyfikat | ISO9001 |
| Opakowanie | 100 mm/rolka, 100 mm/szpula |
| Pojemność | Kontenery 1000ft miesięcznie |
| aplikacja | Bielizna, spodnie, ubrania, moda, rękodzieło, bielizna, pasek itp |