İç çamaşırı dikmek için naylon ve spandeksten yapılmış büyük miktarlarda jakarlı kumaş ihracatçısı. Al-Namuri Threads Company özel boyutlar, renkler ve ambalajlar sunmaktadır. Bugün çevrimiçi FOB/CIF teklifleri isteyin!
Özellikler
| bir teklif | 36 mm |
| ağırlık | 24,3 g/m |
| Malzeme | Spandeks + Naylon |
| teknikleri | Dokuma, jakarlı |
| Minimum sipariş | 20.000yd |
| Özellikler | Yüksek kaliteli esneklik; Yüksek yoğunluk |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ambalajlama | 100 mm/rulo, 100 mm/makara |
| Kapasite | Ayda 1000ft konteyner |
| başvuru | İç çamaşırı, pantolon, kıyafet, moda, el sanatları, iç çamaşırı, kemer vb. |