Ichki kiyimlarni tikish uchun neylon va spandeksdan tayyorlangan katta hajmdagi jakkard matolarini eksport qiluvchi. Al-Namuri Threads kompaniyasi maxsus o'lchamlar, ranglar va qadoqlashlarni taklif qiladi. Bugun onlayn FOB/CIF kotirovkalarini so'rang!
Texnik xususiyatlari
| Ko'rsatish | 36 mm |
| Og'irligi | 24,3 g/m |
| Material | Spandex + Neylon |
| texnikalar | To'qilgan, jakkard |
| Minimal buyurtma | 20 000yds |
| Xususiyatlari | Yuqori sifatli elastiklik; Yuqori zichlik |
| Sertifikat | ISO9001 |
| Qadoqlash | 100 mm / rulon, 100 mm / g'altak |
| Imkoniyat | Oyiga 1000 fut konteyner |
| Ilova | Ichki kiyim, shim, kiyim-kechak, moda, hunarmandchilik, ichki kiyim, kamar va boshqalar |