Hurtownia tkanin ze skóry PU Szeroko stosowana, najwyższej jakości, odporna na ścieranie, delikatna retro przędza tygrysia z mikrofibry, skóra PU do wyrobu obuwia.
Dane techniczne
| Tworzywo | Skóra PU 90% poliester 10% PU |
| kolor | czarny |
| Technologia | Warstwa celofanu |
| aplikacja | Używane głównie w kapciach, ludzie noszą je na pogrzebie |
| grubość | 0,6 mm do 1,2 mm |
| Rozmiar opakowania | 50m/rolka |
| Minimalne zamówienie | 1000 m |
| odrębny | Błyszcząca i czysta czerń |
| Cechy | Dobre wyniki w fizyce Przyjazny dla środowiska i przyjazny dla środowiska Różne metody obróbki końcowej: Wodoodporny, przeciw pleśni Wysoka odporność na zarysowania i ścieranie powierzchni Skóra PU jest odporna na hydrolizę, niełatwa do odklejenia |