Toptan PU Deri Kumaş Yaygın Olarak Kullanılan Üstün Kaliteli Aşınmaya Dayanıklı Nazik Retro Mikrofiber Kaplan İpliği Ayakkabı Yapımında PU Deri.
Özellikler
| Malzeme | PU deri %90 polyester %10 PU |
| renk | siyah |
| Teknoloji | Selofan katmanı |
| başvuru | Çoğunlukla terliklerde kullanılır, cenazelerde giyilir |
| kalınlık | 0,6 mm ila 1,2 mm |
| Paket boyutu | 50 m/rulo |
| Minimum sipariş | 1000 m |
| belirgin | Parlak ve saf siyah |
| Özellikler | Fizikte iyi performans Çevre dostu ve çevre dostu Çeşitli işlem sonrası: Su geçirmez, küf önleyici Çizilmeye ve yüzey aşınmasına karşı yüksek direnç PU deri hidroliz direncine sahiptir, soyulması kolay değildir |