Ulgurji PU charm mato keng qo'llaniladigan yuqori sifatli aşınmaya bardoshli yumshoq retro mikrofiber yo'lbars iplari poyabzal ishlab chiqarish uchun PU teri.
Texnik xususiyatlari
| Material | PU teri 90% polyester 10% PU |
| Rang | Qora |
| Texnologiya | Selofan qatlami |
| Ilova | Ko'pincha terliklarda ishlatiladi, odamlar ularni dafn marosimida kiyishadi |
| Qalinlash | 0,6 mm dan 1,2 mm gacha |
| Paket hajmi | 50 m / rulon |
| Minimal buyurtma | 1000m |
| O'ziga xos | Yaltiroq va toza qora |
| Xususiyatlari | Fizika bo'yicha yaxshi ishlash Ekologik va ekologik toza Davolanishdan keyin turli xil: Suvga chidamli, chiriyotganga qarshi tirnalishga va sirt aşınmasına yuqori qarshilik PU teri gidrolizga chidamli, uni tozalash oson emas |